Maak uw bedrijf krachtiger, efficiënter en winstgevender
|
|
Waarom deze opleiding?
Deze opleiding is gebaseerd op 3 bouwstenen:- Het verstaan van alle belangrijke trends in efficiëntieverbetering, procesoptimalisatie en kwaliteitsmanagement
- Het uitvoeren van een “Operationele Management Audit” van uw bedrijf
- Het schrijven van uw optimalisatieplan
Na de opleiding heeft u alles om uw dié aspecten van efficiëntieverbetering, procesoptimalisatie en kwaliteitsmanagement die voor u echt belangrijk zijn, op verstandige wijze in te voeren en uw bedrijf nog gezonder te maken, ook op lange termijn.
De
opleiding heeft met andere woorden als doel een maximale ‘Return On
Investment’ te realiseren.
Er is dus geld te verdienen met
deze opleiding.


Doelgroep
Deze opleiding richt zich tot KMO-bedrijfsleiders (zaakvoerders, gedelegeerd bestuurders, directeurs) die hun bedrijf sterker en gezonder willen maken door de voor hun bedrijf best passende concepten van procesoptimalisatie en kwaliteitsmanagement toe te passen.Bedrijfsleiders die willen dat hun bedrijf efficiënter, sterker en winstgevender wordt.
Vereiste voorkennis: geen.
Overzicht van het programma
Zoals u gewoon bent van ons, pakken we dit heel praktisch aan; met veel voorbeelden en lessen uit de praktijk:Zoals u gewoon bent van ons, pakken we dit heel praktisch aan.
Dag 1: De belangrijkste trends in Efficiëntieverbetering, Proces Optimalisatie en Kwaliteitsmanagement vanuit een bedrijfsleidersstandpunt bekeken
Tijdens de eerste dag gaan we in vogelvlucht door alle belangrijke kwaliteitsmanagementtendensen. Telkens vanuit management standpunt.Zo heeft u op korte termijn een overzicht van het domein ‘kwaliteitsmanagement’ uw bedrijf kan bieden.
Volgende onderwerpen komen aan bod:
- Wat is houdt procesmanagement in?
- Wat levert kwaliteitsmanagement concreet een KMO op?
- Concrete voorbeelden van efficiëntieverbetering
- Een werkbaar management overzicht
- Wat betekent klantentevredenheid voor de rentabiliteit van een KMO? Brengt klantentevredenheid geld op? Wanneer?
- Wat is een ‘Customer-Focused’ bedrijf? Heeft het zin uw bedrijf daar naar te laten toegroeien?
- Hoe draagt procesmanagement bij tot de winstgevendheid?
- Van IKZ over ISO tot Six Sigma, wat is voor uw KMO relevant?
- HRM-beleid: recente inzichten inzake de relatie tussen HRM en kwaliteitsmanagement en efficiëntieverbetering
- Is er een relatie tussen Activity Based Costing & Quality Management en wat kunt u hieruit leren?
- Hoe belangrijk is het dat de neuzen in dezelfde richting staan (“Allignment”) voor de winstgevendheid van een KMO?
- Wat zal de toekomst brengen in kwaliteitsland?
Dag 2: Het Optimalisatieplan.
De tweede dag maakt u op basis van een ”Operationele Management Audit” uw eigen optimalisatieplan op en leert u hoe u het best invoert.
Volgende onderwerpen komen aan bod:
- Hoe voer ik een “KMO-Operationele Management Audit” uit?
- Hoe stel ik op basis van deze audit een verbeterbeleid op?
- Hoe kan een Q-scorecard u helpen?
- Welk methoden en technieken inzake efficiëntieverbetering, procesoptimalisatie en kwaliteitsmanagement kan ik gebruiken om mijn om mijn bedrijf efficiënter, sterker en winstgevender te maken?
- Hoe krijg ik mijn Optimalisatieplan in mijn KMO geïmplementeerd? Model van Kotter als praktisch bruikbaar wetenschappelijk model.
Op het einde van deze opleiding neemt u een goed onderbouwd, praktisch bruikbaar én aan de collega’s getoetst optimalisatieplan mee naar huis.
Wat mag u verwachten tijdens de “Basisopleiding Interne Optimalisatie voor KMO-bedrijfsleiders”?
Deze opleiding is zeer interactief.
U heeft geen voorkennis nodig.
Stap voor stap gaan we door de ganse methodiek. Door middel van de door ons opgestelde werkbladen past u onmiddellijk de aangebrachte kennis toepassen op uw eigen KMO.
Waar u dat wilt, toetst u onmiddellijk uw ideeën aan de collega ondernemers. Uw optimalisatieplan is dus niet enkel wetenschappelijk én praktisch aangepast aan uw KMO maar eveneens getoetst door collega ondernemers.Hoe wordt uw bedrijf hier beter van?
Na deze opleiding bent u in staat om:- Op het einde van de opleiding heeft u uw concreet uitvoerbaar optimalisatieplan; klaar om alles aan te pakken.
- U weet ook de succesfactoren waarop u vooral moet letten bij het uitvoeren van uw optimalisatieplan, gebaseerd op de principes van ‘veranderingsmanagement’.
- Zodat u door dit plan uit te voeren, de kracht, de efficiëntie en de winstgevendheid en dus de continuïteit van uw bedrijf zal verhogen door de voor u belangrijkste trends in procesoptimalisatie, efficiëntieverbetering en kwaliteitsmanagement toe te passen.
Uw docent
|
|
Bart Derre heeft niet alleen een sterke academische en vooral praktische achtergrond in kwaliteitsmanagement, maar is tevens ook zelf zaakvoerder en externe bestuurder. Dit maakt hem een uniek docent voor deze opleiding, waarbij we kwaliteit ‘als middel’ bekijken, door de ogen van u, de zaakvoerder. Met zijn bijzonder praktische aanpak van kwaliteits-management helpt hij niet alleen zaakvoerders. Als gastprofessor inspireert hij cursisten KMO-management aan de Mercator Hogeschool, Bedrijfskunde Aalst en aan de Vlerick School. Dit alles samen, maakt hem een geknipt docent voor deze unieke “Basisopleiding procesoptimalisatie voor KMO-bedrijfsleiders”. |
Prijs en betaling
- Gezien deze opleiding ontworpen is voor KMO-managers, vermeoden we dat u gaat betalen met de KMO-portefeuille. Indien u dit doet, komt uw reële kostprijs voor deze opleiding op 399 euro (excl. 21 % BTW)
- Normale prijs en kost indien u niet met de KMO-portefeuille werkt: 788 euro, excl. 21% BTW
Laat de Vlaamse Gemeenschap uw opleiding mee betalen
- Al onze opleidingen zijn erkend voor betaling met kmo-portefeuillesubsidies. Daardoor betaalt u maar 50 % van de opleidingskosten en past de overheid de andere helft bij.
- Kosten die niet in aanmerking komen voor subsidie met de KMO-portefeuille: Wat de cateringkosten tijdens de opleiding betreft, is het zo dat 25 euro gesubsidieerd wordt. De rest niet. Dit betekent dat u een bedrag van 5 euro per dag niet kunt laten subsidiëren. De cateringkost wordt apart op de factuur vermeld.
- Concreet
betekent dit voor u:
- U dient de subsidie aan te vragen ten laatste 14 dagen na de start van de opleiding.
- Het projectbedrag waarvoor u subsidie aanvraagt via de kmo-portefeuille is 778 euro (excl. BTW). (Zie uitleg catering hier boven.)
- U krijgt 389 euro subsidie
- Uw reële kost voor u is zo slechts 399 euro (excl. BTW) - Indien u met de KMO-portefeuille betaalt, geldt u inschrijving via deze site tevens als contract.
- Meer info: zie www.4BetterResults.be/Subsidies.php en www.kmo-portefeuille.be.
Waar en wanneer & inschrijven
U kunt snel en makkelijk inschrijven door hieronder op "inschrijven" te klikken:
| Plaats | Locatie | Data | Inschrijven |
| Antwerpen | "Kasteel Den Brandt", op 2 minuten rijden van de Ring, afrit Wilrijk, of 3 minuten van de E19, afrit Wilrijk | Op donderdag 23 en 30 mei 2013, van 9u00 tot 17u00. | >Inschrijven |
Let op: Beperkt aantal deelnemers. Inschrijvingen worden behandeld op een “first come, first served” basis. Wees er tijdig bij.
Dagindeling
- U bent hartelijk welkom vanaf 08u30. Uw aanwezigheid wordt geregistreerd terwijl u geniet van een tas koffie met wat versnaperingen.
- De cursus start stipt om 09u00 en wordt afgerond rond 17u00 - 17u30.
- Zowel in de voor- als namiddag is er een korte koffiepauze voorzien.
- De middaglunch wordt geserveerd rond 12u30. De namiddagsessie start om 13u30.
Met een gegarandeerd resultaat:
Wij besteden zo veel aandacht aan de praktijkgerichte ontwikkeling en het zeer interactief geven van onze opleidingen dat we u inderdaad een sterke garantie geven:- We garanderen u, dat als u toepast wat u op de opleiding leert, dat u goede resultaten gaat realiseren in uw bedrijf op korte termijn; dikwijls al tijdens het volgen van de opleiding, ten laatste binnen de maand na het beëindigen van de opleiding. Indien het niet zo zou zijn, krijgt u uw geld terug.
Meer info?
Tel: +32 56 53 12 00
Fax: +32 56 37
29 95
E-mail:
info@4betterresults.be



KMO-portefeuille voor opleiding en advies